Produkty AGAMA

Kvalita za rozumnou cenu

AGAMA FYS-13L

Benzínový drtič odpadu AGAMA FYS-13L

Vyprodáno
AGAMA FYS-13L

AGAMA FYS-13L je výkonný drtič/štěpkovač zahradního a dřevního odpadu, který vám umožní snadno se zbavit větví a rostlinných zbytků. Použitím drtiče/štěpkovače nejen výrazně zredukujete odpad z prořezu stromů na malou hromádku, ale nadrcený materiál se dá dále použít například do kompostů, k mulčování dřevin a výrobě štěpky pro topení v kotlích.

Drtič/štěpkovač AGAMA FYS-13L je poháněný čtyřtaktním vzduchem chlazeným benzínovým motorem o výkonu 13 HP. Vkládání materiálu do stroje je velmi jednoduché a možné dvojím způsobem. Drobný materiál lze vhazovat seshora do násypky a ten je pak vlastní vahou transportován do prostoru výkonných drtících nožů.

Celé větve pak lze vkládat bočním otvorem, který je konstruován tak, aby obsluha stroje byla co nejvíce ochráněna proti případným vyletujícím kouskům nadrcené hmoty. Drtící mechanismus si poradí s větvemi až do průměru 50 mm. Pro snadný transport je stroj vybaven dvěma koly a ojí pro zapřažení k tažnému zařízení s možností přepravy drtiče až dvacetikilometrovou rychlostí. Samozřejmostí jsou i madla pro snazší manipulaci. Drtič/štěpkovač je schopen zpracovat až 26 m3 dřevní hmoty za hodinu.

25.990

Kč s DPH

Kde koupit

Technická data

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

AGAMA JT 12T

AGAMA JT 12T

18.990

Detail
Mapa prodejců

83

poboček

Zobrazit na mapě